body
با افزایش سن تغییرات بسیاری در ظاهر و اندام افراد ظاهر می‌شود که در بیشتر موارد ناخوشایند است. تهلیل و ضعف عضلات و افتادگی ماهیچه‌ها می‌تواند بسیار غم‌انگیز باشد و اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار دهد. برای رفع این مشکل، با این مطلب همراه باشید.
برخی افراد با یک دورهمی ساده سراغ مواد مخدر می روند و در دام آن می افتند این عارضه تاثیرات مخربی روی زندگی و آینده آن ها میگذارد بهتر است از جمع هایی که اینگونه تفریحات مخرب وجود دارند دوری کنید تا ناخواسته به آن ها دچار نشوید
چگونه می توان مبتلاشدن به ویروس اچ آی وی را تشخیص داد چه زمانی پس از در معرض خطرقرار گرفتن توسط این ویروس باید آزمایش داد و در صورت مثبت بودن چه کارهایی برای بیماران مبتلا به این ویروس انجام داده می شود.
با کمک گرفتن از چه خوراکی هایی می توانیم حرارت بدن خانم های باردار را کاهش دهیم و موجب کم شدن گرمای بدن آن ها شویم و احساسا گرگرفتگی را از آن ها دور کنیم برخی مواد غذایی در این زمینه به ما کمک خواهند کرد.
با چه نشانه هایی می توانیم به بیماربودن ناخن هایمان مشکوک شویم و چه علائمی خبر از بیماربودن آن ها میدهند توصیه های متخصصین پوست و مو در این زمینه کدامند؟
صفحه  از ۱۵