body
کد خبر: ۸۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
حسین رضازاده، قهرمان سابق وزنه برداری جهان و المپیک از مردم خواست تا برای تأمین هزینه‌های درمان بیماران سرطانی در کنار این بیماران باشند.
حسین رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار امینانه، بر همراهی اقشار مختلف جامعه با بیماران سرطانی تأکید کرد و گفت: ما و خیرین نباید بیماران سرطانی را با هزینه‌های زیاد درمان تنها بگذاریم.

وی  به هزینه های بالای درمان سرطان اشاره کرد و گفت: این موضوع ایجاب می‌کند که همه اقشار جامعه بیماران سرطانی را همراهی کنند.

قهرمان سابق المپیک با بیان اینکه باید همراه بیماران سرطانی باشیم افزود: در این همراهی توانمندان مالی باید در انجام امور خیر پیش قدم شوند و از نظر مالی نگذراند که نیازمندان صدمه ببینند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلاتی که سرطان برای خانواده و بیمار ایجاد می‌کند گفت: همین ساخت بیمارستان با اوراق وقفی کمک خوبی است که توانمندان می‌توانند به بیماران کنند.

رضازاده با اشاره به اهمیت افزایش روحیه در مبارزه بیماران با سرطان گفت: پزشکان بارها تأکید کرده اند که روحیه خوب بیش از هر داروی دیگری می‌تواند در بهبودی فرد سرطانی موثر باشد و ما باید روحیه این بیماران را بالا ببریم.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: