body
کد خبر: ۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
خواننده پاپ کشورمان گفت: مشاکرت آحاد مردم در حوزه درمان می تواند بسیار کارگشا باشد و به ویژه کمک به ساخت بیمارستان تخصصی سرطان بسیار ارزشمند است و در واقع مشارکت در نجان جان انسانها است .
مجید اخشابی در گفتگو با امینانه با اشاره به اینکه یکی از ارزشمند ترین کارهایی که یک انسان در زمان حیات خودش می توند انجام دهد ،هدیه دادان است و مخصوصا هدیه ای که مطمئن است صرف امور خیر و نیک می شود، گفت: وقف یکی از این فرصت ها است که ما بتوانیم از مال خود در راستای یک نیت خوب بهره بگیریم از وقف برای ائمه اطهار گرفته تا برای استفاده عام و یا ساخت یک بیمارستان کاری با ارش است در واقع کاری وجود ندارد که برتر از این باشد و از بالاترین ارزش ها برخوردار است.
 
خواننده پاپ کشورمان ادامه داد: به طور کلی این امر می تواند هم باعث برکت برای واقف باشد و هم یقینا یک معامله با خداست که خوشبختانه این سنت در کشور ما بسیار پرنگ است و از گذشته رواج داشته است.
 
وی در خصوص بیماران مبتلا به سرطان گفت: پدر من بر اثر بیماری سرطان از دنیا رفتند و این بیماری یک بیماری مهلک و درد آوری است که متاسفانه روز به روز نیز در کشور شایع تر می شود.

اخشابی  در خصوص راه اندازی مرکز تخصصی سرطان توسط سازمان اوقاف گفت: قطعا چنین اقداماتی ضروروری است و باید فضاهایی ساخته شود که موجبات درمان این بیماران روز به روز سهل تر شود و این حرکت بسیار عالی و بی نظیر است.

وی افزود:ما همیشه آنچه در مورد وقف می شنیدیم اغلب برای ائمه اطهار و مدرسه و مسجد بود و اینکه چنین اقداماتی به صورت عام و مشاکرت آحاد مردم در حوزه درمان نیز انجام می شود می تواند بسیار کار گشا باشد و بسیار ارزشمند است و در واقع مشارکت در نجان جان انسانها است.

خواننده پاپ کشورمان  خاطر نشان کرد: امیدوارم این بیمارستان هرچه زودتر ساخته شود و چنین حرکت هایی مدیریت و برنامه ریزی شود چراکه یقینا کشور ما را خوشبختر خواهد بود و من باید تبریک بگویم به طراحان چنین اقدامی و من نیز به سهم خودم بسیار مشتاقم در این طرح سهم کوچکی داشته باشم.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: