body
کد خبر: ۱۹۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف:
مدیر کل روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، از برگزاری جشنواره ملی مشکات در حوزه تولیدات رسانه‌ای قرآن طی سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش امینانه حجت الاسلام حسین سلیمانی گفت: یکی از اقدامات مهمی که در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه انجام شد، رصدی بود که در حوزه تولیدات رسانه‌ای قرآنی داشت.
وی افزود: بر اساس این رصد متوجه شدند که در حوزه تولیدات قرآنی جشنواره چشمگیر کشوری وجود ندارد.
مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، خاطر نشان کرد: سال گذشته از طرف استان کرمانشاه پیشنهاد برگزاری جشنواره قرآنی داده شد که به این منظور جلساتی برگزار شد.
سلیمانی اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده قرار شد در سال 97 جشنواره ملی مشکات را در حوزه تولیدات رسانه‌ای قرآن برگزار کنیم.
وی تصریح کرد: این جشنواره در حوزه تولیدات رسانه‌ای قرآنی اعم از فیلم، مستند، موشن گرافی و ... است و همچنین شناسایی افرادی که در این راستا فعالیت می‌کنند.
این مسئول اذعان داشت: این جشنواره مشابهتی با جشنواره ملی آیات دارد و برای اینکه موازی کاری صورت نگیرد در حال حاضر با معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال رایزنی هستیم که در صورت امکان به صورت مشترک برگزار شود و در این خصوص یک همگرایی در کشور بوجود آید.

انتهای پیام/ 

نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: