body
کد خبر: ۱۹۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمال غرب تهران گفت : آزمون شفاهی طرح تربیت حافظان این منطقه برگزار شد.
بهمن پزشکی، معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمال غرب تهران در گفت‌و‌گو با امینانه گفت: خداوند را شاکریم که بر ما منت نهاده و توفیق حاصل شده است که در پرتو عنایات و توجهات امام زمان(عج) خادمین کوچک قرآن کریم این سفره الهی باشیم. 
وی در ادامه افزود: امیدوار هستیم تا با عنایات الهی این امانت‌های الهی را در مسیر قرآن و زندگی، تعلیم و تربیت که در نهاد و درون قرآن‌آموزان در سنین پایه می‌باشد با امکانات زمان خود ایشان هدایت کنیم و با آیات وحی نیازهای معنوی آنان را پاسخی شایسته و بایسته دهیم. 
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمال غرب تهران گفت: الحمدلله مؤسسه قرآن و عترت دارالتقوی مبین تهران با هدفی مشخص و مربیان کارآزموده و با نظم و ترتیبی که در آموزش و تربیت در دستور کار خود دارد، توانسته است تا هر سال پربارتر از سال گذشته به این امر خداپسندانه بپردازد و ان‌شاءالله بتوانیم در این راستا جلسات پرباری را داشته باشیم.
پزشکی تصریح کرد: قرآن کریم ودیعه‌ای گرانقدر است که سراسر نور و حکمت است و در مبارک‌ترین ماه و در شبی که از هزار ماه برتر است بر پیامبر اعظم(ص) نازل شده است تا اندیشه و استعدادهای خفته انسان‌ها را با نورانیت پیام‌های انسان‌سازش بیداری و شکوفایی، حرکت و حیات بخشد.
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمال غرب تهران ادامه داد: آزمون شفاهی طرح تربیت حافظان شمال غرب از ابتدای هفته گذشته آغاز و تا پایان هفته نیز ادامه داشت.
وی اظهار کرد: با برگزاری آزمون شفاهی طرح تربیت حافظان و بررسی نتایج این آزمون علاوه بر میزان تأثیرگذاری طرح در میان قرآن‌آموزان، آماده اجرای مراحل پایانی این طرح مبارک قرآنی در سطح منطقه خواهیم بود.
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: