body
کد خبر: ۱۹۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
مدیرکل اداره نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی گفت: همزمان با برگزاری دومین جلسه کارگروه وقف بازآفرینی شهری پایدار، معضلات و مشکلات بافت فرسوده موقوفات تهران و چگونگی تعامل با سازمان نوسازی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش امینانه ،به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف؛ امیرحسین روان درباره برگزاری دومین جلسه کارگروه وقف بازآفرینی شهری پایدار اظهار کرد: این نشست با هدف بررسی معضلات و مشکلات بافت فرسوده موقوفات تهران و چگونگی تعامل با سازمان نوسازی شهر تهران در سازمان اوقاف و امور خیریه و با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی وعضو این کمیته تشکیل شد.

وی افزود: در دومین جلسه کارگروه وقف بازآفرینی شهری پایدار، موارد مربوط به بررسی معضلات و مشکلات بافت فرسوده تهران و چگونگی تعامل با سازمان نوسازی شهر تهران و همچنین بررسی تکمیلی نوسازی و بهسازی بافت فرسوده شهر مشهد با همکاری شرکت عمران و بهسازی شهر مطرح وتصمیماتی اتخاذ شد.

مدیرکل اداره نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی گفت: در این نشست همچنین بر لزوم بهره‌گیری از مشوق‌های حمایتی و بسته‌های تشویقی که در قانون حمایت از نوسازی و بهسازی بافت فرسوده و استفاده از ظرفیت مشترک دستگاه‌های مختلف تاکید شد.

روان با بیان اینکه در انتهای جلسه آئین‌نامه داخلی کارگروه توسط اعضاء تایید و تصویب شد، تصریح کرد: مقرر شد تا نسبت به انجام تعامل با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کارگروه پیشگیری از گسترش بافت‌های ناکارآمد و تشکیل کمیته‌های کارشناسی در ذیل کارگروه اقدام لازم از سوی سازمان اوقاف صورت پذیرد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: