body
کد خبر: ۱۸۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
حجت السلام گوهری :
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا گفت:دهه وقف فرصت مناسبی تا ابعاد مختلف این سنت نیکو مطرح شود و بحث آگاهی بخشی جامعه نسبت به موضوع وقف که همیشه دغدغه سازمان اوقاف بوده است ، باید در این زمان اتفاق بیافتد .
حجت السلام گوهری رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا در گفتگو با امینانه با اشاره به نشست خبری روز گذشته اداره اوقاف پیشوا درباره هفته وقف ، گفت :این نشست با حضور اصحاب رسانه برگزار شد و رویکردهای سازمان اوقاف در قالب یک دفترچه ارائه شد.
وی در ادامه با بیان اینکه تبلیغ وقف از مهم ترین اهداف ما در این دهه خواهد بود ، اظهار داشت : مراسم غبار روبی از بقاع متبرکه در این زمان انجام خواهد شد و تبلیغ وقف نیز به صورت فعال صورت می گیرد و با نصب بنری در شهر تحت عنوان همه واقف باشیم اطلاع رسانی برای این دهه انجام شده است .
وی با اشاره به برخی از رویکردهای سازمان اوقاف برای دهه وقف ، اذعان داشت :سازمان رویکردهای متفاوتی را در زمینه خانواده ، محیط زیست و سلامت ، حوزه های علمیه ، علم و فناوری، اقتصاد مقاومتی ارائه کرده است که برای هر کدام از این موضوعات برنامه ریزی های مشخصی صورت گرفته است .
وی با اشاره به زلزله اخیر در کرمانشاه ، بیان داشت : مطابق رایزنی های صورت گرفته با سازمان هلال احمر قرار است بسته بندی هایی را برای کمک به زلزله زدگان ارسال کنیم که این بسته ها توسط خیرین شهرستان پیشوا تهیه شده و به زودی به کرمانشاه ارسال خواهد شد .
وی در پایان خاطرنشان کرد : دهه وقف فرصت مناسبی تا ابعاد مختلف این سنت نیکو مطرح شود و بحث آگاهی بخشی جامعه نسبت به موضوع وقف که همیشه دغدغه سازمان اوقاف بوده است ، باید در این زمان اتفاق بیافتد .
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: