body
کد خبر: ۱۸۳۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
غیاث پور در گفتگو با امینانه:
مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهریار گفت :در دهه وقف طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تجلیل از انجمن یاوران وقف و اصحاب وقف و شش واقف خیر اندیش که در سال جاری وقف هایی را به ثبت رسانده اند ،انجام خواهد شد.
غیاث پور مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهریار در گفتگو با امینانه از جزییات برنامه های هفته وقف خبر داد و گفت : با توجه به رویکرد های مختلفی که از سوی سازمان اوقاف به کلیه ادارات ابلاغ شده است ، موظف هستیم که برنامه های متنوعی را در دهه وقف ترتیب داده و در جهت تبلیغ فرهنگ وقف بکوشیم .
وی در ادامه اظهار داشت : روز شهادت امام رضا (ع) با دعوت از حجت الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران سخنرانی را درباره وقف و راه های ترویج این فرهنگ خواهیم داشت .
وی با اشاره به اینکه مدت زمان زیادی است یاوران وقف در زمینه تبلیغ فرهنگ وقف فعالیت مستمر دارند ، اذعان داشت : در دهه وقف طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تجلیل از انجمن یاوران وقف و اصحاب وقف و شش واقف خیر اندیش که در سال جاری وقف هایی را به ثبت رسانده اند ،انجام خواهد شد.
غیاث پور افزود : دیداری با خانواده کارکنان وقف در روزی که به نام وقف و خانواده نام گرفته است صورت می پذیرد و نشست خبری نیز خواهیم داشت .
وی بیان داشت : حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه به همراه تمامی مسئولان حقوقی ، فرهنگی ، ثبت و... نیز از جمله برنامه هایی است که در این دهه انجام خواهد شد .
وی با تاکید بر اینکه ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه از ضروریات است ، عنوان داشت : محافل انس با قرآن در این دهه برگزار خواهد شد .
وی در پایان تصریح کرد : امیدواریم با انجام این گونه اقدامات بتوانیم گام های موثری را در جهت ترویج سنت حسنه وقف برداریم ، به ویژه در ایام دهه وقف که گل سر سبد تمام روزهای فعالیت ما محسوب می شود و باید نهایت استفاده را داشته باشیم.
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: