body
کد خبر: ۱۷۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
حجت الاسلام اسفندیار در گفت و گو با امینانه :
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه گفت : امامزاده سلیمان (ع ) نیز در روستای جلیزجند در حال مرمت و بازسازی است که پیشرفت 70 درصدی داشته است و با اعتبار 200 میلیون ریالی در حال اتمام است .
حجت الاسلام اسفندیار رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه در گفت و گو با امینانه از پیشرفت 10 درصدی عملیات عمرانی امامزاده شبیر و شبر (ع ) خبر داد و گفت : با همت دوستان و دست اندرکاران عملیات عمرانی ان شا الله تا قبل از فصل سرما ، فنداسیون این بقعه تاریخی ساخته خواهد شد .
وی در ادامه اظهار داشت : امامزاده سلیمان (ع ) نیز در روستای جلیزجند در حال مرمت و بازسازی است که پیشرفت 70 درصدی داشته است و با اعتبار 200 میلیون ریالی در حال اتمام است .
وی در خصوص برنامه های برگزار شده در ایام ماه محرم اذعان داشت : مراسم با شکوهی در امامزاده اسماعیل(ع) شهرستان فیروزکوه با حضور خیل عظیمی از عزاداران برگزار شد که نسبت به سالهای  گذشته بی نظیر بود .
وی با اشاره به طرح مهر تحصیلی تصریح کرد : به 40 نفر از دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت اقلام تحصیلی اهدا شد و مورد رضایت مندی این افراد قرار گرفت .
وی متذکر شد : شهرستان فیروزکوه از ابتدای امسال 2 وقف را به ثبت رسانده است و 2وقف دیگر نیز شناسایی شده است که به زودی کارهای آن انجام خواهد شد .
انتهای پیام /
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: