body
کد خبر: ۱۷۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از برگزاری همایش مشترک روسای ادارات قرانی سازمان اوقاف و وزارت اموزش و پرورش از فردا 16 مهر ماه در شهر رامسر خبر داد.
به گزارش امینانه و به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام علی مقنی، معاون مرکز امور قرانی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه همایش مشترک رٶسای ادارات امور قرانی سازمان اوقاف وامور خیریه سراسر کشور و کارشناسان و مسٸولان ادارات قران و عترت و نماز  وزارت اموزش و پرورش فردا با حضور وسخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف آغاز می شود اظهار کرد: این همایش از ۱۶ تا ۱۸ مهر ماه به میزبانی وزارت آموزش وپرورش  در اردوگاه ميرزا كوچك خان رامسر برگزار می‌شود.

وی افزود: بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر از مسئولان امور قرانی اوقاف و كارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور در اين دوره حضور خواهند يافت و شخصيت‌‌های قرآنی نيز سخنرانی خواهند داشت .

معاون مرکز امور قرانی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه در این همایش کارگاه‌های اموزشی با حضور حجت‌الاسلام  والمسلمین قراٸتی، دکتر خواجه پیری و دکتر ابوالقاسمی برگزار می‌شود، گفت: رٸیس سازمان اوقاف و امور خیریه در روز نخست این همایش و در مراسم افتتاحیه در خصوص تفاهمات مشترک میان دودستگاه  سخنرانی خواهد کرد.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: