body
کد خبر: ۱۷۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
زینعلی خبر داد :
رییس اداره اوقاف لواسان گفت : به دلیل محصور شدن این امامزاده در میان برج ها طی مذاکراتی که با شهرداری تهران صورت گرفت ، قرار شد که با کمک شهرداری و هزینه ای که پرداخت خواهد شد امامزاده محمد شمشک بازسازی کامل شود .

حجت السلام مهدی زینعلی رییس اداره اوقاف لواسان در گفت و گو با امینانه درباره قرارداد جدید این بخش با شهرداری ، گفت :  قراردادی به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان به منظور ساخت امامزاده محمد شمشک به امضا  رسیده است .

وی ادامه داد : تمامی نقشه های تهیه شده برای ساخت این امامزاده در واحد فنی در حال بررسی است و پس از تایید در مرحله بعد برای شروع به ساخت اقدام خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه در قرارداد مشخص شده است که تخریب امامزاده فعلی به طور کامل صورت می گیرد ، اظهار داشت : این پروژه به طور کامل انجام خواهد شد به این صورت که از صفر تا صد ساخت یک امامزاده را در بر می گیرد .

وی با تاکید بر اینکه این امامزاده در کنار برج های بسیار خاص قرار گرفته است ، اذعان داشت : به دلیل محصور شدن این امامزاده در میان این برج ها طی مذاکراتی که با شهرداری تهران صورت گرفت ، قرار شد که با کمک شهرداری و هزینه ای که پرداخت خواهد شد امامزاده محمد شمشک بازسازی کامل شود .

وی افزود : در ساخت این پروژه زائر سرایی نیز پیش بینی شده است که قرار است خدماتی را به مردم ارائه دهد .

وی در خصوص زمان شروع انجام پروژه امامزاده محمد شمشک بیان داشت : با رفع ایرادات فنی نقش های مورد نظر  و ابلاغ آن به شهرداری ، قرار است پروژه در آینده ی نزدیک فعالیت خود را آغاز کند .

وی گفت : زمان انجام این پروژه 2 تا 3 سال تخمین زده شده است .

وی در پایان در خصوص دیگر اقدامات این منطقه گفت : یکی از اقداماتی که توسط اداره اوقاف لواسان انجام شد آوردن پرچم امام رضا ( ع) به این منطقه در دهه کرامت بود که در چهار امامزاده مناطق شمشک ، فشم ، لواسان بزرگ و شهر لواسان  با استقبال بی نظیر مردم مواجه شد .

نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: