body
کد خبر: ۱۷۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
از آثار منتخب کمپین «شاد باشیم» رونمایی شد
نشست خبری آیین رونمایی از آثار منتخب کارگاهی طراحی ترافیک و کمپین «شاد باشیم» در آستان امام‌زاده صالح(ع) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار امینانه؛ نشست خبری آئین رونمایی از آثار منتخب کارگاهی طراحی ترافیک و کاریکاتور و کمپین «شاد باشیم» در دهه کرامت با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، فلاحی رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تهران، عبداللهی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در آستان مقدس امام‌زاده صالح(ع) برگزار شد.
 
عبداللهی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: به مناسبت هفته دهه کرامت، از آثار هنرمندانی که آثار آنان در کمپین «شاد باشیم» قرار دارد؛ رونمایی خواهیم کرد. 400 آثار برگزیده در این کمپین حضور دارند و 171 اثر آن برگزیده شده‌اند.
 
در ادامه مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: خداوند متعال دو نعمت بزرگ به ما عطا کرده است و سفارش کرده این دو نعمت را به یکدیگر یادآوری کنیم؛ البته نعمت‌های خداوند به ما پرشمار است، قرآن و اهل بیت(ع) بزرگ‌ترین نعمت هستند چرا که قرآن کتاب الهی و مایه سعادت و خوشبختی زندگی است. خداوند فرمودند که قرآن و اهل بیت از هم جدا نمی‌شوند و هر دو با هم هستند.
 
 وی ادامه داد: بقاع متبرکه، که قبور ائمه(ع) و پیامبر(ص) در آن قرار گرفته است، از طرف خداوند باعث شده که این مکان‌ها مطرح شوند. از بین هزار و 200 بقعه، حرم امام رضا(ع) مورد توجه مردم است و این امر عادی نیست؛ بلکه یک اراده الهی است که خداوند برای آن برنامه‌ریزی کرده است.
 
رئیس سازمان اوقاف افزود: این اماکن مقدسه شعبه‌ای از حرم خداست که در نقاط مختلف زمین قرار دارد. باید این اماکن زیارتی را به لحاظ ظاهری و باطنی برای زائرین اهل بیت(ع) آماده کنیم، همچنین معرفی امام‌زادگان(ع) از وظایف دیگر ما است.
 
حجت‌الاسلام محمدی عنوان کرد: باید در شادی اهل بیت(ع) شاد باشیم. عده‌ای فکر می‌کنند، در اسلام شادی و خوشحالی وجود ندارد. البته متأسفانه نتوانستیم الگوی مناسبی در این زمینه در جامعه ارائه دهیم. هر کس با قرآن و اهل بیت(ع) زندگی کند، در زندگی خود خوشحال خواهد بود. اگر مسلمانان  دچار گرفتاری شده‌اند به این دلیل است که از قرآن و اهل بیت(ع) دور شده‌اند.
 
گفتنی است؛ در پایان مراسم امروز از آثار منتخب رونمایی شد.
 
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: