body
کد خبر: ۱۷۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
در گفتگو با امینانه مطرح شد؛
پیشکسوت بازیگری کشورمان گفت: هیچکس و هیچ چیز در این دنیا به انسان وفا نخواهد کرد به غیر از کردار نیک و خاطره ای خوب.
سعید نورالهی هنرمند پیشکسوت کشورمان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار امینانه در خصوص تفاوت وقف در جامعه کنونی و قدیم ترها گفت: نمی توانیم شرایط فعلی را با گذشته مقایسه کنیم و عمده دلیلش هم به موضوع معیشتی مردم بازمی گردد که شاید به دلیل کم بودن جمعیت و پیشرفته نشدن تکنولوژی در کشور ، مخارج زندگی ها راحت تر فراهم می شد و به همین خاطر مردم علاقه بیشتری به کارهای خیریه و لذت بردن از حس و حال این کار نیکو داشتند.

او ادامه داد: امروز با بزرگ تر شدن شهرها و سخت شدن شرایط زندگی و گران شدن قیمت ها خیلی ها باید چند شیفت کار کنند تا بتوانند زندگی خود را مدیریت کنند و مشخص است که در این اوضاع و احوال چندان شرایط حضور در امور خیریه را نداشته باشند. شخصی که 30 سال کار کرده و توانسته یک خانه 40 متری را با وام خریداری کند خیلی باید ایمانش قوی باشد که آن خانه را وقف کند.

نورالهی خاطرنشان کرد: البته این را هم بگویم که وقتی به سن و سال امثال من برسند متوجه می شوند که هیچ چیز این دنیا ارزش حرص زدن نداشته و البته این زمان چندان مناسب این کار نیست. چرا که اگر بخواهی شروع کنی و ثواب جمع کنی متهم می شوی که برای ریا است و کسی خالصانه نمی پذیرد. پس به همه جوانان توصیه می کنم که به دنبال کردار نیک و برجای گذاشتن خاطره خوب از خودشان باشند و حتم بدانند هیچکس و هیچ چیز در این دنیا به آنها وفا نخواهد کرد.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: