body
کد خبر: ۱۷۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
در گفتگو با امینانه مطرح شد؛
مربی اسبق استقلال گفت: زندگی آنقدر ارزش ندارد که ما بخواهیم به خاطرش دل آدم های دیگر را بشکنیم و تمام لذت هایش را برای خودمان بخواهیم.
ستار همدانی پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار امینانه در خصوص لزوم حضور مردم در کارهای خیریه گفت: تا زمانی که بر روی زمین فقیر وجود داشته باشد و آدم هایی باشند که برای داشتن کوچکترین امکانات زندگی با مشکل مواجه اند، نیاز به کمک و یاری رساندن مردم دیده می شود. این موضوع مختص به جغرافیا و اقلیم خاصی نیست و همه مردم دنیا را در بر می گیرد و اگر توجه کنیم متوجه می شویم که در خارج از ایران هم کارهای خیریه یکی از اولویت های مردم است.

وی افزود: ستاره ها در خارج از کشورمان هم این موضوع را متوجه شده اند که دوران شهرت خیلی زود و با اویخته شدن کفش ها به پایان می رسد و آنها برای اینکه بتوانند ماندگار شوند باید محبوب باشند و محبوبیت به دست نمی آید مگر با رخنه به قلب مردم. در کشورمان هم می بینیم که ستاره های بین المللی ما برای محبوبیت و رخنه به قلب مردم ، تا جایی که بتوانند در امور خیریه شرکت می کنند.

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از بازیکنان جوان فقط چند قدم جلوتر از خودشان را می بینند و چون امروز برایشان هورا می کشند فکر می کنند که همیشه مثل این روزها خواهد بود. پیشنهاد من این است که آنها از نعمت هایی که خدا به ساق پایشان داده استفاده کنند و از همین حالا بروند به دنبال کمک به مردم مملکتشان و حضور در قلب مردم.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: