body
کد خبر: ۱۷۰۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
در گفتگو با امینانه مطرح شد؛
با پایان یافتن ماه مبارک رمضان و برنامه های ویژه این ماه، اداره اوقاف و امور خیریه شهر قدس برنامه های فرهنگی جدیدی را برای علاقمندان امور فرهنگی تدارک دیده است.
به گزارش امینانه ، اداره اوقاف و امور خیریه شهر قدس از پنج شنبه گذشته طرح جدیدی را برای حضور نوجوانان در امامزادگان حضرتین (ع) آغاز کرده است.

این برنامه که با عنوان "طرح نشاط معنوی" آغاز شده است به نوجوانان رده سنی 7 الی 18 سال اختصاص دارد.
خانی ، رابط فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهر قدس با تایید این خبر به خبرنگار امینانه گفت: طرح نشاط فرهنگی با حضور 4 مبلغ از روز پنج شنبه آغاز شده است. در این طرح از موسسات قرآنی منطقه خواسته ایم که هزیزانی که در رده سنی 7 تا 18 سال قرار گرفته اند را از ساعت 17 الی 19:30 به صورت اردو به امام زادگان حضرتین(ع) بیاورند و برای اینکه این عزیزان هزینه ای متقبل نشوند با هزینه امام زاده و از طریق شهرداری برای این عزیزان اتوبوس برای ایاب و ذهاب تهیه کرده ایم.

وی افزود: همچنین با اختصاص دادن بودجه ای و سپردن آن به مبلغان عزیز ، برای شرکت کنندگان در این طرح ، هدایایی را تهیه کرده ایم که تقدیمشان می شود. همچنین پذیرایی ساده ای هم از نوجوانان عزیزی که تشریف می آورند به عمل می آید. لازم به ذکر است که این مراسم را 4 نفر از مبلغین عزیز اداره می کنند.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: