body
کد خبر: ۱۶۴۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شمیرانات از افزایش وقف برای درمان بیماران مبتلا به سرطان خبرداد.
به گزارش امینانه  و به نقل از خبرگزاری میزان، حجت الاسلام مجید کیایی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شمیرانات گفت: با توجه به هزینه‌های قابل توجه درمان بیماری سرطان، واقفان به وقف در زمینه درمان این بیماری ترغیب شده اند. 

وی افزود: خوشبختانه طی سال‌های اخیر، توجه ویژه‌ای به این موضوع شده و واقفان برای تامین هزینه‌های هنگفت بیماران سرطانی وقف هایی را داشته اند. 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شمیرانات با اشاره به لزوم جهت دهی به وقف‌های خیرین اظهارکرد: به تناسب شرایط و زمان، نوع وقف‌ها نیز تغییر می‌کند و زمانی که واقفان قصد وقف کردن داشته باشند، توصیه و پیشنهاداتی به آن‌ها ارائه می‌شود. 

حجت الاسلام کیایی در خصوص واگذاری املاک وقفی به جوانان کم برخوردار جامعه خاطرنشان کرد: برای واگذاری املاک وقفی شرایط خاصی برای زوج‌های جوان در نظر گرفته می‌شود و افراد در صورتی که توان مالی نداشته و از سوی خیریه‌ها معرفی شوند می‌توانند به مدت ۲ سال خانه‌های وقفی را برای زندگی در اختیار بگیرند. 

وی تاکید کرد: یکی از سیاست‌های سازمان اوقاف کمک به خانواده‌های کم توان مالی است و در راستای تقویت این سیاست نیز خانه‌های وقفی به زوج‌های جوان اختصاص پیدا می‌کند.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: