body
کد خبر: ۱۶۳۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
پیشکسوت موی سپید فوتبال کشورمان گفت: کاش هم نسل های من درآمد امروز فوتبال را داشتند تا بخشیدن و وقف کردن را به معنای واقعی به معرض نمایش می گذاشتند.
فرامرز ظلی دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگوی اختصاصی با امینانه، به اهمیت وجود روحیه بخشش در جوانان امروزی اشاره کرد و گفت: با اینکه در دوره فوتبال بازی کردن ما خبری از پول نبود اما به خاطر تاکید بزرگترهایمان هر چه داشتیم را با اطرافیانمان و افراد کم بضاعت به راحتی تقسیم می کردیم و اگر احساس می کردیک که شخصی به کمک نیازمند است همه اهل محل دست به دست هم می دادند و هر کدام به اندازه وسع شان باری از دوش فرد مشکل دار برمی داشتند.

او ادامه داد: امروزه با اینکه پول های میلیاردی در فوتبال رد و بدل می شود اما متاسفانه بسیاری از جوانان ما دست بخشش ندارند و غم هم وطن را درد خودشان نمی دانند . گاهی اوقات نفراتی به من مراجعه می کنند و از مشکلاتشان می گویند که همیشه فقط حسرت می خورم که کاش درآمد من میلیاردی بود و می توانستم بخشی از آن را ببخشم و گره از مشکل مردم اطرافم باز کنم.

ظلی در خاتمه خاطرنشان کرد: البته همین حالا هم در جامعه ورزشی کشور جوانانی داریم که بسیار دستشان به خیر است و غم هموطنشان را می خورند که وظیفه رسانه هاست به این مسائل بپردازند و با پوشش دادن کارهای بزرگ آنها، دیگران را هم به انجام حرکات خیرخواهانه تشویق کنند.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: