body
کد خبر: ۱۶۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شمال شرق تهران در مورد برنامه امامزاده های استان تهران در شب لیله الرغایب اظهار داشت:در این شب با فضیلت، امامزاده های شاخص تهران میزبان مردم بودند.
به گزارش امینانه و به نقل روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، حجت الاسلام صادقی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شمال شرق تهران ؛در مورد برنامه امامزاده های استان تهران در شب لیله الرغایب اظهار داشت:در این شب با فضیلت، امامزاده های شاخص تهران میزبان مردم بودند و در شمال شرق تهران نیز دو امامزاده شاخص پنج تن لویزان و عبدالله سرخه حصار ، در این شب، برنامه های ویژه ای برای زائران و مسافران نوروزی برگزار کردند.

وی افزود:این دو امامزاده که در طرح آرامش بهاری نیز میزبان مردم هستند، با استقبال هموطنان روبرو شده اند.به طوری که هر روز در این دو بقعه متبرک متوسط جمعیت هزار نفر بوده است.همچنین در لحظه سال تحویل نزدیک به 6 هزار نفر در این دو امامزاده حضور داشتند.

صادقی همچنین در مورد برپایی خیمه های معرفت در این دو بقعه ابراز داشت:امسال 4 مبلغ در این دو امامزاده در کنار مردم هستند و در زمینه های مختلفی همچون مشاوره وقف، مشاوره ازدواج و احکام با مردم به گفتگو می نشینند.امسال در طرح آرامش بهاری در دو امامزاده 5 تن و عبدالله نماز جماعت ظهر و عصر و همچنین مغرب و عشا با شور خاصی اقامه می شود.

وی همچنین به یکی از اتفاقات مهم سال 95 اشاره داشت و افزود:یکی از اتفاقات مهم سال قبل وقف خانه ای توسط یک فرد ارمنی برای اقامه عزای حضرت زهرا (س)بود که بعدها این شخص نیز خود مسلمان شد و نام خود را حسین قرار داد.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: