body
کد خبر: ۱۴۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳
در امام زاده صالح (ع) انجام شد؛
هم زمان با هفته وقف ؛نشست هم اندیشی وتخصصی مدیران ارشد اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران باشرکت 70نفراز خیرین و واقفین استان تهران در استان مبارک امام زاده صالح (ع) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار سایت  امینانه ؛هم زمان با هفته وقف ؛نشست هم اندیشی وتخصصی مدیران ارشد اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران باشرکت 70نفراز خیرین و واقفین استان تهران در استان مبارک امام زاده صالح (ع) برگزار شد.

دراین نشست حجت الاسلام و المسلمین سید هاشم حسینی معاون فرهنگی واجتماعی اداره اوقاف وامور خیریه استان تهران در ادامه نشست بر مشارکت حداکثری خیرین جوان در بحث وقف تاکید کرد و ادامه داد: توسعه و ترویج فرهنگ وقف و تشریح و تبیین هنرمندانه تاثیرات معنوی و مادی بیشمار امر الهی وقف در جهت جلب رضایت خداوند باید از اولویت‌های کاری همه نهادها و دستگاههای دولتی باشد چرا که همه بخش ها و حوزه ها می توانند از منافع عظیم وقف در مسیر حل مشکلات مردم سود برده و سعادت اخروی واقف را نیز به دنبال داشته باشد.

دراین نشست واقفین وخیرین هریک به ارایه نقطه نظرات خود در حوزه وقف پرداختند که عمده این نقطه نظرات حول وضع قوانین جدید برای تسهیل در وقف بود.

گفتنی است؛ از نکات قابل توجه دراین نشست حضور خیرین و واقفین جوان در این مراسم بود.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: