body
کد خبر: ۱۰۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
رقابت حافظان راه‌یافته به مرحله نهایی سی‌سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم لحظاتی پیش آغاز شد.
به گزارش امینانه؛مرحله نهایی سی‌وسومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از دقایقی قبل با تلاوت «سیدمحمد کرمانی» آغاز شد و پس از آن «جان‌نثاری» یکی از قاریان نوجوان کشورمان با تلاوتی زیبا سالن برپایی این رقابت‌ها را پرشورتر از گذشته کرد.

پیش از آغاز مراسم نیز قرعه‌کشی حافظان راه‌یافته به مرحله نهایی این مسابقات صورت گرفت و هر کدام از حافظان در قرنطینه قرار گرفتند که به ترتیب قرعه باید در سالن حاضر شده و به سه سؤال پاسخ دهند. سؤالات حافظان راه‌یافته به این مرحله یکسان است و آن‌ها باید حدود یک صفحه و نیم از قرآن کریم را در هر سؤال تلاوت کنند. پس از آن نیز رقابت قاریان راه‌یافته به مرحله نهایی آغاز می‌شود.

هم‌اکنون نیز خالد سنگری حافظ راه‌یافته به مرحله نهایی این مسابقات از کشور ساحل عاج به عنوان اولین نفر به سؤالات هیأت داوران پاسخ می‌دهد. نماینده کشورمان در رشته حفظ این مسابقات نیز پنجمین نفر به ارائه محفوظات خود می‌پردازد.

 7 حافظ و 5 قاری به مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم راه یافتند. حامد ولیزاده و مجتبی فردفانی نمایندگان رشته قرائت و حفظ سی‌وسویمن دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم هستند که امروز با سایر راه‌یافتگان به مرحله نهایی رقابت می‌کنند.انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر: